0 800 307 555
0 800 307 555

На 3D-принтері надрукували повноцінний житловий район


На 3D-принтері надрукували повноцінний житловий район

В ході співпраці декількох компаній з’явилася можливість створювати надміцні будинки за допомогою сучасних технологій. Всі вони надруковані на 3D-принтері і вже пройшли випробування землетрусом магнітудою 7,4 бала.

У Накахуці, Мексика, був побудований цілий район з будинків, надрукованих на 3D-принтері. Будівлі виявилися надзвичайно стійкими, а за розробку відповідали відразу три фірми. Це New Story, неприбуткова організація з Сан-Франциско; Échale, компанія з виробництва соціального житла з Мексики; Icon, Техаська компанія, що займається будівельними технологіями.


Фото: 4pda.to

Всі будинки одноповерхові і мають площу 46,5 м2. У кожному з них є дві спальні, кухня і ванна кімната. Будівельники використовували 3D-принтер Vulcan II, розроблений для складних проєктів. Технології, на базі яких він створений, покликані вирішити проблему нестачі житла для вразливих верств населення.

Автори проєкту визнають, що зіткнулися з деякими проблемами. Найбільше заважали постійні дощі, що затоплювали під’їзні шляхи до будівельного майданчика. На щастя, Vulcan II виявився надійним і зміг виконувати свою роботу в непростих умовах, що в підсумку дозволило подолати всі труднощі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua