0 800 307 555
0 800 307 555

Ericsson заживила станцію 5G за допомогою лазера


Ericsson заживила станцію 5G за допомогою лазера

В ході експерименту була підтверджена можливість бездротової подачі енергії, що дозволяє живити базову станцію 5G. Технологія розроблена компанією PowerLight Technologies спільно з Ericsson.

Як приймач для лазерного променя виступила фотоелектрична панель, що перетворює лазерне випромінювання на електрику. Інженерам PowerLight Technologies вдалося передати 480 Вт енергії на відстань 300 м. Представники компанії запевняють, що є технічна можливість збільшити відстань до 1 км з потужністю до 1000 Вт.

За захист відповідають 16 фотодіодів, що створюють навколо приймаючої панелі уявний енергетичний циліндр. Це означає, що будь-який предмет, перетинає контур — наприклад, птах, який пролітає повз, – буде заздалегідь визначатися, що дозволить відключити дію променя. Птах залишиться неушкодженим, а припинення дії антени залишиться непомітним завдяки акумуляторам.

Представники Ericsson впевнені, що технологія прискорить розгортання мереж 5G, оскільки тепер для їх роботи не потрібні дротові джерела живлення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua