0 800 307 555
0 800 307 555

У Києві запустили інтерактивну карту забудови міста


У Києві запустили інтерактивну карту забудови міста

Проєкт міських досліджень ЛУН місто презентував інтерактивну карту віку житлової багатоповерхової забудови Києва.

Як відзначають творці проєкту, сервіс показує і як розвивався Київ (на карті можна відстежити інтенсивний приріст кількості нового житла в 1970-х і 1980-х роках), так і майбутнє столиці — як місто виросте в найближчі роки.

Читайте також: Скільки новобудов і в яких районах Києва з’явилося цьогоріч

Зараз, за даними ЛУН, в Києві 170 новобудов на різних стадіях будівництва. Для того щоб зрозуміти, багато це чи мало, фахівці вирішили показати, як будувалося місто. На карті зображені житлові багатоповерхові будинки, які збереглися до наших днів, починаючи з першої половини 19 століття.

В Україні не існує єдиного офіційного реєстру віку будинків. Тому для створення карти фахівцям довелося об’єднати дані з усіх проєктів компанії. Зокрема порталу Flatfy, для якого протягом останніх років сфотографували кожен будинок міста.


Зображення: ЛУН

Інтерактивна карта дозволяє подивитися, як розвивався Київ. Наприклад, відстежити інтенсивний приріст кількості нового житла в 1970-х і 1980-х роках (червоний колір). Крім того, сервіс також показує майбутнє столиці – як місто виросте в найближчі роки (світло-жовтим кольором на карті відзначені заплановані на найближчі 5 років новобудови).

🏙️ Іпотека на житло в Україні. Безкоштовний каталог.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua