0 800 307 555
0 800 307 555

Таїланд планує збільшити суму туристичного збору


Таїланд планує збільшити суму туристичного збору

Влада Таїланду обговорює можливість збільшення суми туристичного збору. Ввести його планують з 1 січня 2022 року.

Таке рішення прийняли ще на початку цього року. Однак раніше збір становив 300 батів (8 доларів), а тепер доведеться заплатити 500 батів (13 доларів).

Міністерство туризму та спорту планує збирати туристичний збір з кожного прибулого у розмірі 500 батів для “фонду трансформації туризму”.

До речі, про цікаві нововведення і фінансові новини в інших країнах ми також пишемо у телеграм-каналі Finance_ukr. Приєднуйтесь і ви! 🤫

Куди спрямують гроші? Згідно з планами країни, зібрані кошти підуть в туристичний фонд, що створять на випадок надзвичайних ситуацій та, який субсидуватиме проєкти, що трансформують галузь, зосереджуючись на якісному та сталому туризмі.

За словами Ютасака Супасорна, губернатора Таїландського управління туризму (TAT), додаткові 200 бат будуть спрямовані на проєкти, ініційовані приватним сектором, громадськими підприємствами чи соціальними підприємствами, які хотіли б змінити свій бізнес відповідно до стратегії фонду.

Також цим збором хочуть сприяти реструктуризації країни від масового до екологічно чистого туризму.

Губернатор зауважив, що мета фонду – не подолати фінансові наслідки пандемії, а скоріше зосередитись на довгостроковому економічному зростанні місцевості.

Цікаво, що Таїланд розраховує отримати 5 мільярдів бат впродовж першого року, отже, в королівство повинні приїхати 10 мільйонів іноземних туристів.

Умови в’їзду до Таїланду. Всі без винятку особи, які планують прибути до Таїланду, мають попередньо отримати Сертифікат на в’їзд (Certificate of Entry).

Після прибуття до Таїланду необхідно пройти власним коштом 14-денний карантин в одному з визначених тайським урядом готельних комплексів, окрім вакцинованих осіб, що прибувають за туристичними програмами Phuket Sandbox та Samui Plus.

Таїланд визнає такі вакцини: AstraZeneca; Sinovac (Coronavac); Johnson’s and Johnson’s/Janssen; Moderna; Sinopharm; Pfizer (COMIRNATY); Covishield.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Опитування
В Контексті Finance.ua