416
Уряд створив Державний податковий університет
— Казна та Політика
Сьогодні, 6 жовтня, Кабінет Міністрів схвалив створення Державного податкового університету.
Новий вищий навчальний заклад віднесено до сфери управління Міністерства фінансів.
Кабмін також реорганізував Університет державної фіскальної служби шляхом приєднання його до державного податкового університету.
В уряді розраховують, що ці рішення дозволять здійснювати профільну підготовку фахівців для роботи у сфері державних фінансів, зокрема в податковій та митній сферах, а також фінансистів, аудиторів та економістів.
Крім цього, Кабінет Міністрів схвалив реорганізацію Київського національного торговельно-економічного університету шляхом поділу та створення Державного торговельно-економічного університету та Одеського торговельно-економічного професійного коледжу з віднесенням їх до сфери управління Міністерства освіти і науки.
Рішення було прийнято на виконання Закону “Про вищу освіту” в частині оптимізації мережі закладів вищої освіти.
Довідка Finance.ua:
- 31 травня Президент Зеленський підписав указ про створення в Україні президентського університету, де готуватимуть фахівців у сфері інформаційної та кібербезпеки, штучного інтелекту, нанотехнологій, аерокосмічних, енергетичних та біотехнологій;
- за словами глави держави, в президентському університеті готуватимуть «людей майбутнього» найкращі викладачі. Згідно з указом, університет фінансуватиметься на засадах державно-приватного партнерства;
- початок навчання заплановано на 1 жовтня 2023 року.
За матеріалами: Діло
Поділитися новиною
Також за темою
Середня вартість майна на торгах у Прозорро. Продажі зросла більш ніж у півтора раза: підсумки 2025 року
Лютий може бути робочим місяцем щодо змін в законодавстві: Зеленський — про майбутні вибори та референдум
У 2025 році Україна отримала найбільшу фінансову допомогу з початку повномасштабної війни
Найвищий показник за час незалежності: Резерви НБУ перевищили $57 мільярдів
Електронні шлюби, рекрутинг і онлайн-кабінет підприємця: Мінцифри реалізує 9 експериментальних проєктів
ЕКА почало приймати заяви від бізнесу на часткову компенсацію майна, знищеного війною
