273
Викрито легалізацію незаконно видобутої нафтової сировини та продуктів її переробки
— Кримінал
Співробітники підрозділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДПС в Сумській області спільно з управлінням СБ України в Сумській області викрили схему легалізації нафтопродуктів, вироблених з незаконно видобутої на території України сировини.
Встановлено введення в обіг та реалізацію суб’єктам реального сектору економіки нафтопродуктів загальною вартістю 74 млн грн, отриманих в результаті переробки незаконно видобутої нафтової сировини.
У теперішній час тривають подальші слідчі дії в межах досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч.2 ст. 209 КК України.
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною
Також за темою
Збитки на понад 100 млн грн: Україна та Чехія ліквідували міжнародну інвестиційну шахрайську мережу
У Києві заарештували нерухомість «Росатому»
НАБУ і САП викрили схему розкрадання «зеленого тарифу» на 141 млн грн на тимчасово окупованій території
Схема на 16 млн грн на Укрнафті: директора компанії обвинувачують у заволодінні коштами
На Київщині викрили розтрату понад 9 млн грн бюджетних коштів
Шахрайство з безкоштовним пальним у Telegram: як уберегтися — деталі
