0 800 307 555
0 800 307 555

Експрес-тест на виявлення антигена COVID-19 в аеропортах «Бориспіль», «Одеса», «Харків»


Подорожуйте комфортно та безпечно з карткою Mastercard World Elite від Таскомбанку

Раді повідомити Вам, що з 27 вересня 2021 року в аеропортах «Бориспіль», «Одеса» та «Харків» власники преміальної картки Mastercard World Elite від Таскомбанку, які прибувають в Україну, матимуть можливість пройти тест на антиген*. Антиген-тест займає менше часу та є не менш високоінформативним, ніж класичний ПЛР-тест. Вже за 15 хвилин результат надійде на електронну пошту, а вже за 3 години для пасажирів, які пройшли тест та отримали негативний результат, буде скасовано режим самоізоляції

Звертаємо Вашу увагу, що сервіс ПЛР-тестування більше не буде надаватись пасажирам по прильоту в Україну. Доступність сервісів ПЛР-тестування по вильоту залишається незмінною. Клієнт зможе самостійно вибрати тип тесту (ПЛР тест або Антиген-тест) при вильоті, повідомивши про це менеджера на стойці реєстрації тесту.

Щоб скористатися послугою власнику картки Mastercard World Elite від Таскомбанку, потрібно:

  • Оформити запит на стойці тестування лабораторії по прильоту.
  • Пред’явити карту Mastercard World Elite від Таскомбанку співробітнику сервісу та здати тест на виявлення антигена на COVID-19**.
  • Чекати на результат антиген-тестування на електронну пошту та в додатку «Дій вдома».

*За умови загальної суми транзакцій по картці 6000 грн за останні 30 + 5 днів (вихідні не враховуються).

**Тест триває не більше 15 хвилин. Встановіть додаток для контролю самоізоляції «Дій вдома» та чекайте на сповіщення про скасування режиму самоізоляції.

Більше деталей у Вашого персонального менеджера або на сайті www.mastercard.ua та у чат-боті @MasterсardUkraine Facebook

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua