0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін схвалив законопроєкт щодо покращення розгортання мережі 4G


Кабмін схвалив законопроєкт щодо покращення розгортання мережі 4G

Уряд ухвалив законопроєкт, який має допомогти швидше та ефективніше розгортати мережу 4G на всій території України та спрощує умови будівництва базових станцій для мобільних операторів.

Про це повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації.

“Законопроєкт погодили профільний Комітет містобудування та Цифровий комітет при Верховній Раді України. Це прискорить процес поширення якісного мобільного зв’язку для українців”, – сказано в повідомленні.

Як зазначається, отримання земельної ділянки для побудови базової станції — це складна процедура, що потребує багато часу та дозволів. У середньому — від 245 днів до року.

Читайте також: Уряд підтримав законопроєкт, який дозволить усунути низку прогалин у сфері е-торгівлі

Найбільше часу витрачається на створення детального плану території та його погодження. Сукупно обидва процеси займають до 180 днів, а сам план вміщується на 90 сторінках.

Що зміниться:

  • законопроєкт вдвічі скоротить кількість днів для виділення землі під базову станцію;
  • зміни в законодавстві дозволять мобільним операторам будувати станції в сільській місцевості та вздовж доріг без написання плану території та його затвердження;
  • впровадження цього законопроєкту допоможе покрити не лише національні дороги та слабкі ділянки, а ще й виконати одну з основних цілей Мінцифри — надати доступ до швидкісного інтернету 95% населення.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua