0 800 307 555
0 800 307 555

Експосадовицю Миколаївської ОДА підозрюють у розтраті 16 млн грн на закупівлях неякісних е-підручників


Експосадовицю Миколаївської ОДА підозрюють у розтраті 16 млн грн на закупівлях неякісних е-підручників

Експосадовицю Миколаївської обласної державної адміністрації (ОДА) та двох директорів підприємств-постачальників підозрюють у розтраті 16 млн грн на закупівлях неякісних електронних підручників.

Про це повідомила пресслужба Національної поліції.

Згідно з повідомленням, колишню посадовицю Миколаївської ОДА та директорів комунальної та приватної компаній підозрюють у службовій недбалості та розтраті коштів.

Правоохоронці встановили, що упродовж 2017-2019 років директорка одного з департаментів облдержадміністрації, керівники комунальної та приватної компанії-постачальника уклали договір на отримання доступу до сервісів електронної школи та до використання підручникіів і посібників в електронному вигляді для учнів шкіл Миколаївської області.

Відповідно до офіційної документації, закуплені послуги не відповідали технічним вимогам і функціональним даним. Посадовці підписали документи, не перевіривши, на підставі чого були перераховані кошти з бюджету.

У ході розслідування було з’ясовано, що більша частина відділів освіти області взагалі не використовували придбані електронні сервіси через невідповідність навчальній програмі. Також було встановлено, що електронні посібники були позбавлені функціоналу – не містили мультимедійних та інтерактивних функцій, що було заявлено у вимогах під час придбання, а являли собою скановані варіанти підручників.

Зазначається, що ці дії завдали збитків бюджету області майже на 16 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua