0 800 307 555
0 800 307 555

Нова пошта отримає 13 млн євро від ЄБРР на масштабний логістичний проєкт


Нова пошта отримає 13 млн євро від ЄБРР на масштабний логістичний проєкт

Європейський банк реконструкції і розвитку виділить 13 млн євро кредиту компанії Нова пошта на проєкт будівництва нового автоматизованого терміналу сортування посилок у Дніпрі.

Йдеться про забезпечений корпоративний кредит із переважним правом вимоги на суму до 13 млн євро, який буде надано у вигляді мультивалютної кредитної лінії, доступної для виплати у гривнях і євро, повідомили в ЄБРР.

Читайте також: НоваПей стала учасником міжнародних платіжних систем Visa та MasterCard

Проєкт з будівництва автоматизованого терміналу є частиною довгострокової стратегії зростання Нової пошти, який передбачає трансформацію її логістичної моделі для задоволення зростаючого ринкового попиту, оптимізації ланцюжка поставок і підвищення якості обслуговування клієнтів. Загальна вартість проєкту становить 28,5 млн євро, з них 14 млн євро піде на проектування і будівництво терміналу, 11,9 млн євро — на придбання сортувальної лінії та іншого обладнання, і ще 2,6 млн євро — на непередбачені витрати, уточнили в банку.

Раніше, у 2018 році, Нова пошта залучала кредит ЄБРР на 9,5 млн євро на будівництво Хмельницького інноваційного терміналу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua