0 800 307 555
0 800 307 555

Найпопулярніші легкові авто з ГБО у серпні (інфографіка)


Найпопулярніші легкові авто з ГБО у серпні (інфографіка)

У серпні поточного року українці придбали 23,7 тис. легковиків, які мали документи про офіційну реєстрацію газобалонного обладнання.

Finance.ua як портал, що дбає про ваші фінанси, дізнався в Auto.ria, що купували найбільше.

Загалом на автомобілі з ГБО, які перепродавали або вперше реєстрували на вторинному ринку, припало 18,2%. Це найнижчий показник з початку року.

Що купували найчастіше: серед найпопулярніших моделей легкових авто, що мають ГБО, у порівнянні з попередніми періодами істотних змін не відбулося, хіба що цього разу до двадцятки потрапило трохи більше, ніж зазвичай, різного штибу ВАЗів та ЗАЗів.

Про переобладнання:

У серпні свідоцтва про реєстрацію з вписаним ГБО отримали 2787 легковиків. Всього від початку року офіційно зареєстрованих переобладнань легкових машин для роботи на газовій суміші відбулося 21 тис. Набір моделей традиційно складається з «американців» та кількох немолодих авто місцевого виробництва.Інфографіка auto.ria

Довідка Finance.ua:

  • Чи потрібно реєструвати ГБО: суд дав роз’яснення. Суд дослідив, що встановлення газобалонного обладнання на автомобіль вважається переобладнанням. Тому воно має бути погоджено з сервісним центром МВС. Переобладнання автомобіля для роботи на іншому типі палива, на думку суду, має бути вписано в свідоцтво про реєстрацію автомобіля;
  • нагадаємо, штрафи за незареєстроване ГБО: штраф у розмірі 340 грн, якщо порушення допущено вперше; при повторному порушенні протягом року передбачено позбавлення права керування від 3-х до 6-ти місяців;
  • тому, якщо водії вирішили встановити ГБО, то слід зробити це згідно зі встановленими правилами, в тому числі з внесенням відповідного запису в техпаспорт.

Хочете купити нове авто, але не вистачає коштів? Зручний сервіс від Finance.ua допоможе вибрати персональний кредит. Аналізуємо ваші вимоги за кредитними продуктами і пропонуємо кращі варіанти:

Порівняти і замовити кредит

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua