0 800 307 555
0 800 307 555

Екологічний фонд Безоса виділить $1 млрд на природоохоронну діяльність


Екологічний фонд Безоса виділить $1 млрд на природоохоронну діяльність

Екологічний фонд Джеффа Безоса Earth Fund виділить цього року $1 млрд на природоохоронну діяльність.

Про це йдеться в повідомленні Фонду.

Ці кошти стануть частиною обіцянки Джеффа Безоса виділити $10 млрд до 2030 року на боротьбу зі змінами клімату і зіграють ключову роль в досягненні мети “30х30”, йдеться в прес-релізі. Мета 30х30 передбачає запобігання вимиранню видів тварин і рослин на 30% територій суші і моря до 2030 року.

Earth Fund також планує виділяти по $1 млрд протягом наступних 10 років на відновлення ландшафту і поліпшення продовольчої системи. Кошти переважно будуть призначені для таких регіонів, як басейн річки Конго в Африці, Північні Анди в Латинській Америці і тропічна зона Тихого океану.

“Стан природи сьогодні гірший, ніж 500 років тому, коли ліси були незаймані, річки чисті, а доіндустріальне повітря свіже. Ми можемо і повинні боротися з цією аномалією. Об’єднавши зусилля, ми зможемо користуватися перевагами сучасного життя і зберегти навколишнє середовище”, – прокоментував рішення Безос.

Фонд Earth Fund, створений Безосом в 2020 році, вже виділив 16 грантів на загальну суму $791 млн таким природоохоронним організаціям, як The Nature Conservancy, Natural Resources Defense Council, Environmental Defense Fund, World Resources Institute і World Wildlife Fund.

На початку вересня Earth Fund також прийняв рішення про спрямування додаткових $230,7 млн 10 некомерційним організаціям, що займаються кліматичними проблемами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua