0 800 307 555
0 800 307 555

Універсал Банк збільшує капітал на 1 млрд грн для підтримки monobank


Універсал Банк збільшує капітал на 1 млрд грн для підтримки monobank

Універсал Банк, на базі якого працює необанк monobank, знаходиться в процесі збільшення статутного капіталу на 1 млрд грн.

Про це повідомив власник банку, бізнесмен Сергій Тігіпко виданню «Мінфін».

Читайте також: monobank оголосив про вихід на ринок еквайрингу

«Знаходимося в процесі реєстрації емісії на 1 мільярд», – відповів банкір на питання про те, що Універсал Банк майже наблизився до мінімального показника нормативу адекватності капіталу.

За даними НБУ, на 1 вересня поточного року значення нормативу адекватності основного капіталу Н3 у Універсал Банку було лише 8,16% при мінімальному показнику 7%.

Голова правління Універсал Банку Ірина Старомінська уточнила, що процес збільшення капіталу знаходиться на завершальній стадії.

Ще на початку року норматив Н3 Універсал Банку становив 10,42%. Однак швидкі темпи споживчого кредитування з боку monobank у першому півріччі, а також регуляція, відповідно до якої з 1 липня такі кредити враховуються при розрахунку нормативів із коефіцієнтом 1,25, вплинули на ліквідність банку.

У липні monobank помітно зменшив темпи кредитування. На ринку споживчого кредитування осінь вважається «високим сезоном», який забезпечує банкам значну частину річних продажів.

У січні-липні Універсал Банк отримав 2,05 млрд грн прибутку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua