0 800 307 555
0 800 307 555

Фермерські господарства вперше отримали компенсацію податку від держави


Фермерські господарства вперше отримали компенсацію податку від держави

Сімейні фермерські господарства вперше отримали державну компенсацію єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ). Міністерство агрополітики і продовольства спрямувало майже 400 тисяч гривень на доплату цього податку за застрахованих членів таких господарств.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

За словами міністра Романа Лещенка, порядок надання сімейним фермерським господарствам цієї додаткової фінансової підтримки був затверджений ще у 2019 році.

«Нарешті вдалося перерахувати близько 400 тис. грн на позабюджетний рахунок як допомогу сімейним фермерським господарствам в частині ЄСВ. Ці кошти передбачалося виплатити та у 2020 році, і у 2021-му, однак у зв’язку з відсутністю програмного забезпечення взаємозв’язку Державної податкової служби з Державною казначейською службою це зробити не вдавалося», — розповів Лещенко.

Він додав, що зараз кошти вже надійшли на рахунки сімейних фермерських господарств у державному пенсійному фонді. Це доплати за 2020 рік і І та ІІ квартали 2021 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua