0 800 307 555
0 800 307 555

Єврокомісія виділить мільйони на будівництво безпечних автостоянок по всьому ЄС через кожні 100 км


Єврокомісія виділить мільйони на будівництво безпечних автостоянок по всьому ЄС через кожні 100 км

Європейська комісія оголосила багатомільйонний тендер на будівництво і оптимізацію мережі безпечних стоянок для комерційного транспорту по всьому Євросоюзу.

Про це пише Логіст.Today з посиланням на повідомлення Міжнародного союзу автотранспорту (IRU).

IRU і Європейська федерація транспортників (ETF) давно просять владу ЄС про додаткову фінансову підтримку. Однією з найсерйозніших проблем галузі вантажоперевезень є відсутність безпечних парковок. Зараз у ЄС налічується всього 300 000 паркувальних місць для вантажівок, а для задоволення попиту не вистачає близько 100 000 місць. При цьому тільки 7000, або менше 3%, наявних паркувальних місць в ЄС знаходяться в сертифікованих безпечних і надійних зонах.

У зв’язку з цим Єврокомісія оголосила тендер на суму 100 млн євро для модернізації транспортної інфраструктури по всьому Євросоюзу. Повідомляється, що ці інвестиції направлять на:

  • створення нових безпечних стоянок для вантажівок приблизно через кожні 100 км уздовж основної дорожньої мережі TEN-T;
  • підвищення рівня безпеки, охорони та обслуговування в наявних зонах відпочинку відповідно до стандартів парковки.

«Це чудова новина для галузі комерційних автомобільних перевезень. Ми з нетерпінням чекаємо максимального розгортання нових паркувальних проектів і закликаємо держави ЄС тісно співпрацювати з зацікавленими сторонами, щоб подати заявку на участь в тендері ЄС. Ця можливість може мати величезне значення для водіїв і операторів в найближчі роки», – прокоментував Ралука Маріан, генеральний представник IRU в Євросоюзі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua