0 800 307 555
0 800 307 555

Дві країни закрили в'їзд для невакцинованих туристів з України


Дві країни закрили в'їзд для невакцинованих туристів з України

Латвія і Естонія (18 і 20 вересня) закрили в’їзд для невакцинованих туристів з України. Про це повідомила консульська служба МЗС України. Finance.ua дізнався подробиці.

Причина. Через те, що кількість випадків COVID-19 в Україні перевищила показник 75 на 100 тис. населення за останні 14 днів.

Кому можна в’їжджати. Дозволено в’їзд без карантину і з будь-якою метою мандрівникам з України, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу будь-якими препаратами, які використовуються в країні.

З моменту отримання останнього щеплення має пройти не менше 14 днів.

Естонія. Не пред’являє спеціальних вимог до COVID-сертифікатів про вакцинацію: в паперовому вигляді з підписом лікарів і печаткою лікарні, або в електронному вигляді з додатка «Дія».

Латвія визнає тільки електронний сертифікат про вакцинацію з програми «Дія». Стандартний паперовий сертифікат не підходить.

Довідка Finance.ua:

  • Нагадаємо, у Швейцарії посилюють вимоги для в’їзду іноземних туристів. З понеділка, 20 вересня, мандрівники, які в’їжджають до Швейцарії і не щеплені від COVID-19 або одужали від коронавірусу, повинні будуть надавати негативний результат тестування.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua