0 800 307 555
0 800 307 555

Ставки за автокредитами знизилися в 1,5-2 рази: банкіри пояснили причину


Ставки за автокредитами знизилися в 1,5-2 рази: банкіри пояснили причину

Цього року українські банки зробили максимальне зниження ставок за автокредитами і в деяких випадках вони досягли рекордних 0,01% річних. На ринку кредитування вже заговорили про те, що такі показники є найнижчими за останній час і саме вони спричинили зростання попиту на нові авто.

Як розповіла глава відділу фінансових послуг компанії Stellantis Україна Катерина Тарасенко (представляє бренди Peugeot, Citroen, DS Automobiles і Opel), деякі банки вже знизили свої процентні ставки за кредитами на авто в 1,5−2 рази.

Наприклад, якщо на початку 2019 року «Креді Агріколь Банк» виставляв ставки на рівні 14,15%, то зараз його пропозиція становить вже 8,99%. У «Кредобанку» ставка впала з 13,49 до 6,99%.

За словами директора департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку Валерії Малахової, з початку року ними було видано автокредитів на суму 2,5 млрд грн, що перевищило торішній показник за такий же період часу в два рази.

«Останнє зниження ставок за кредитами на авто ми здійснили в січні поточного року. Водночас у банку понад 500 партнерів серед дилерських центрів і автосалонів, і саме розроблені спільно з ними партнерські програми дозволили нам пропонувати клієнтам вигідні умови і доступні процентні ставки», — зазначає вона.

Малахова також уточнила, що нижча облікова ставка НБУ на початку року також помітно вплинула на розмір кредитних ставок. Однак їх подальше коливання буде залежати і від ряду інших факторів, які в комплексі вплинуть на зниження або збільшення кредитних ставок для клієнтів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua