0 800 307 555
0 800 307 555

Законопроект про деолігархізацію розрахований на десять років — Разумков


Законопроект про деолігархізацію розрахований на десять років — Разумков

При ухваленні законопроєкту про деолігархізацію важливою є не лише назва документу, але й підходи, які він передбачатиме.

Про це голова Верховної Ради Дмитро Разумков сказав в ефірі одного з телеканалів, повідомляє пресслужба Апарату Верховної Ради.

«Питання деолігархізації важливе. Але важлива не лише назва, а й підходи», – наголосив Разумков.

Читайте також: Система для моніторингу «олігархів» вже готова — РНБО

Голова Верховної Ради додав, що у процесі деолігархізації в інших країнах ухвалювалося відповідне антимонопольне законодавство та законодавство щодо лобістської діяльності.

«Будь-який зв’язок політика з великим бізнесом чи з будь-яким іншим бізнесом, якщо він базується на корупції, тіньове фінансування цього політика прямо чи опосередковано – це корупція», – відзначив Разумков.

Водночас голова Верховної Ради зазначив, що в Україні створена низка антикорупційних органів, які мають протидіяти такому явищу, і парламент забезпечив ці інституції необхідною законодавчою базою.

Водночас Разумков підкреслив: «Будь-який закон, що ухвалюється, буде діяти не лише сьогодні-завтра. Законопроект щодо деолігархізації, наприклад, розрахований на десять років. Ми бачили різні РНБО, особливо до 2014 року. Давайте уявимо, що було б, якби такий механізм був у них».

Глава парламенту також висловив думку, що визначати перелік олігархів в Україні має не Рада національної безпеки та оборони, а незалежна комісія.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua