0 800 307 555
0 800 307 555

В Європі закрилися два заводи через дорогий газ


В Європі закрилися два заводи через дорогий газ

Великий світовий виробник добрив, американська компанія CF Industries Holdings Inc, була змушена закрити два свої заводи у Великобританії через високу ціну на газ. Про це повідомляє Bloomberg.

Згідно з повідомленням видання, CF Industries Holdings Inc. 15 вересня заявила, що припиняє роботу на виробничих комплексах у Біллінгемі та ІНСІ через високі ціни на природний газ, при цьому не повідомляючи, коли відновиться виробництво.

При цьому 16 вересня Європейські ф’ючерси на газ і електроенергію впали на тлі ознак того, що енергоємні галузі скорочують споживання.

«Цей крок був зроблений в той час, коли Європа стикається з крайнім дефіцитом енергоносіїв, а ціни на газ і електроенергію день за днем ​​б’ють рекорди. Континенту не вистачає часу для поповнення сховищ до початку зими, оскільки потоки від провідних постачальників з Росії та Норвегії залишаються обмеженими. Також йде боротьба за постачання скрапленого природного газу, оскільки газ скуповують і країни Азії для задоволення власного попиту», — повідомляє видання.

Згідно з повідомленням, енергетична криза може мати серйозні економічні наслідки. За даними Goldman Sachs Group Inc., зростання цін піддає ризику перебоїв у подачі електроенергії цієї зими. Відключення, ймовірно, призведуть до ще більшого підвищення цін на енергоносії, посилюючи побоювання з приводу інфляції і збільшуючи витрати, які підприємства вже несуть на сировину.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua