0 800 307 555
0 800 307 555

Суд ще більше зменшив заставу голові правління «Кузні на Рибальському»


Суд ще більше зменшив заставу голові правління «Кузні на Рибальському»

Київський апеляційний суд залишив під вартою голову правління ПрАТ «Кузня на Рибальському» Валерія Шандру, проте зменшив йому розмір застави з понад 50 млн грн до майже 40 млн грн.

Про це УНН повідомили в суді.

«Залишили під вартою. Розмір альтернативного запобіжного заходу у вигляді застави визначено у розмірі 39 млн грн», — повідомили в суді.

Раніше суд зменшив йому розмір застави з понад 443 млн грн до понад 50 млн грн.

7 липня Печерський суд застосував до голови правління ПрАТ «Кузня на Рибальському» запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці з альтернативою внесення застави у сумі понад 443 млн гривень.

Нагадаємо, 2 липня слідчі ДБР повідомили про підозру колишньому заступнику міністра оборони, голові правління ПрАТ «Кузня на Рибальському» та ще двом колишнім начальникам Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки МОУ.

Посадовців слідчі ДБР підозрюють у змові та організації постачання до армійських підрозділів протягом 2016−2018 років військової техніки низької якості. Йдеться про бойові катери та автомобілі невідкладної медичної допомоги, які не відповідали встановленим вимогам та не можуть використовуватися у ЗСУ. У підсумку такі дії посадовців, за даними ДБР, завдали державі збитків на суму понад 475 млн гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua