Яких онлайн-репетиторів замовляли українці в 2021 році — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Яких онлайн-репетиторів замовляли українці в 2021 році

Особисті фінанси
359
Цього року в інтернеті найактивніше шукали викладачів зі шкільних предметів. У порівнянні з минулим роком попит на онлайн-уроки зріс на 26% і майже вдвічі перевищив показники докарантиного 2019 року.
Спеціально для Finance.ua онлайн-сервіс замовлення послуг Kabanchik.ua проаналізував, послуги яких онлайн-репетиторів замовляли українці в мережі цього року і скільки за них платили.
Хто в топі:
  • найчастіше онлайн-репетиторів наймали для підготовки майбутніх абітурієнтів до ЗНО, а також щоб підтягнути учнів з базових дисциплін;
  • цього року найбільш затребуваними виявилися викладачі з фізики. Попит на онлайн-уроки з цієї дисципліни зріс на 67%. Незважаючи на затребуваність, середній чек просів на 45% — 400 грн за урок;
  • на другому місці — вчителі з точних наук. Викладачів з вищої математики наймали на 44% частіше, ніж минулого року, а вчителів з інформатики — на 18%. Одна година занять з цих двох дисциплін обходиться батькам від 450 до 635 грн;
  • щоб виправити дефекти мови, в мережі замовляли логопедів. Попит на їхні послуги збільшився на 77%, а середній чек на 35% — 510 грн за годинне заняття.
Від чого залежить ціна занять. На вартість онлайн-уроку впливає не лише специфіка предмету, а також досвід і кваліфікація педагога. Як правило, студенти пропонують послуги дешевше, ніж викладачі зі стажем.
Затребуваність онлайн-репетиторів іноземних мов залишилася на рівні минулого року. Традиційно найпопулярніша – англійська. У порівнянні з минулим роком попит на викладачів не змінився, проте в порівнянні з докарантиним 2019 роком, затребуваність зросла на 50%.
Одна година занять з репетитором з англійської мови обійдеться в 615 грн, але може змінюватися в залежності від обсягу роботи, рівня мови та кваліфікації репетитора.
Попит на приватні уроки з німецької мови просів на 35%, а от охочих вивчити польську цього року збільшилося — зростання попиту на 37%.
Нагадаємо, вчителі та викладачі, які не зареєстровані суб’єктами підприємницької діяльності, але надають репетиторські послуги учням та студентам, зобов’язані декларувати свої доходи.

Справка Finance.ua:

  • прем’єр-міністр Денис Шмигаль прогнозує, що наприкінці 2022 року середня зарплата в Україні перевищить 17,5 тис. грн;
  • з урахуванням макроекономічного прогнозу, закладеного в основу Бюджетної декларації, мінімальна заробітна плата буде збільшуватися:
  • з грудня 2021 року — до 6 500 тис. гривень,
  • з жовтня 2022 року — до 6 700 тис. гривень,
  • з січня 2023 року — до 7 176 тис. гривень,
  • з січня 2024 — до 7 665 тис. гривень.
До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші до зарплати

За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас