0 800 307 555
0 800 307 555

Юрій Кралов: Ведення чесного, відповідального бізнесу, особливо у банківській сфері, неможливо без запровадження ефективного комплаєнс-контролю


МТБ Банк запрошує прийняти участь в Першому форумі для комплаєнс-офіцерів

ПАТ «МТБ Банк» виступає партнером та спонсором проведення 22 – 24 вересня 2021 року в Одесі Першого щорічного форуму для комплаєнс-офіцерів за темою «Практичний досвід впровадження політик та процедур в діяльність банків».

Ініціатива підтримки форуму належить голові Правління ПАТ «МТБ Банк» Юрію Кралову:

- Вважаю, що ведення чесного, відповідального бізнесу та налагодження прозорих взаємовідносин з клієнтами, партнерами, співробітниками, контрагентами, громадськістю, особливо у банківській сфері, неможливо без запровадження ефективного комплаєнс-контролю. Комплаєнс є значущою частиною корпоративного управління нашого банку, і це не лише нормативні документи, правила, процедури та їх реалізація у роботі, це загальна комплаєнс-культура, яка впроваджується керівниками, які розуміють свої повноваження та відповідальність і дотримуються високих професійних і етичних стандартів під час виконання своїх обов’язків та підтримується всіма співробітниками. Переконаний, що ефективна робота комплаєнс системи у банку, або у будь якій іншій організації, першочергово залежить від розуміння та осмислення його керівниками доброчесності та просування цієї культури власними прикладами. Тому ми не можемо бути осторонь такої події і пропонуємо колегам приєднатися до форуму для обговорення нагальних питань з впровадження комплаєнс-процедур у банках.

Детальніше – на сайті організатора.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:МТБ Банк
Опитування
В Контексті Finance.ua