0 800 307 555
0 800 307 555

Підпільні кол-центри, які виманювали у людей доступ до банківських рахунків


Підпільні кол-центри, які виманювали у людей доступ до банківських рахунків

Finance.ua, як портал, що дбає про ваші фінанси, дізнався про діяльність шахраїв, що використовували дзвінки операторів, щоб вивідати у людей інформацію про їхні банківські рахунки. Згідно з повідомленням СБУ, припинено діяльність двох підпільних кол-центрів у Сумській області. Зловмисники знімали гроші і частину з них переправляли місцевому кримінальному авторитету.

Шахраї видавали себе за співробітників банків і розповідали, що вони проводять телефонне опитування або пропонують нову банківську послугу чи кредит. Це дозволяло їм входити у довіру до «клієнтів», які охоче віддавали власну персоніфіковану інформацію. Як наслідок – зловмисники отримували доступ до онлайн-банкінгу людей і знімали їхні кошти.

Частина цих коштів йшла на фінансування організованого злочинного угруповання місцевого кримінального авторитета. Наразі він втік з України і переховується від правоохоронців за кордоном.

У межах кримінального провадження здійснюються відповідні процесуальні дії.

Фото сайт СБУ

Заходи із виявлення зловмисників проводили співробітники Управління СБУ у Сумській області за процесуального керівництва Київської міської прокуратури.

Довідка Finance.ua:

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:СБУ
Опитування
В Контексті Finance.ua