0 800 307 555
0 800 307 555

У Канаді знайшли понад 3000 покинутих BMW і MINI (відео)


У Канаді знайшли понад 3000 покинутих BMW і MINI (відео)

У Канаді знайшли стоянку з 3000 кинутими машинами BMW і MINI, які застрягли в важкодоступній місцевості в Ванкувері майже на шість років. А для тих, чия ідея полягає в тому, щоб «повернути їх» і «переробити», на жаль, немає надії на відновлення.

Причина. Ці 3000 моделей зазнали впливу солі і вологи, коли вони прибули в порт Галіфакс в лютому 2015 року. Але на цьому справа не закінчується, оскільки згодом вони постраждали ще більше. Жахлива заметіль прокотилася по Канаді і завдала значної шкоди, так як електричні ланцюги, стартери і кермові рейки просто вийшли з ладу.

Однак ці автомобілі можна було врятувати, якби влада вчасно наказали їх вивезти. На жаль, у BMW не вважали економічно доцільним проводити ремонт і вирішили замінити пошкоджені автомобілі безпосередньо.

Крім BMW M4, є й інші досить привабливі моделі, які постраждали від шторму, як видно з відео, опублікованого на каналі в Instagram supercars.fails.

Тут можна побачити і новенький BMW M6, ще один i8, гібридний спортивний автомобіль німецького виробника, а, мабуть, найяскравішим з-за своєї ексклюзивності є дуже рідкісна Alpina B6.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua