0 800 307 555
0 800 307 555

ПУМБ став учасником благодійного забігу DobroRun 2021


ПУМБ став учасником благодійного забігу DobroRun 2021

11 вересня 2021 року задля підтримки онкохворих дітей 100 волонтерів ПУМБ пробігли офлайн та онлайн у різних куточках України. «Доброран» – це підтримка онкохворих дітей на їхньому шляху до перемоги. Усі зібрані в рамках проєкту кошти передані в Фонд «Таблеточки». Фонд працює в чотирьох напрямках: адресна допомога сім’ям, системна допомога українським дитячим онковідділенням, лобіювання прав пацієнтів та професійний розвиток медичного персоналу. За 10 років роботи фонду понад 5 000 онкохворих дітей отримали адресну допомогу. Щомісяця під опікою фонду знаходяться 500 сімей і 21 онковідділення по всій Україні.

Сергій Черненко, голова правління ПУМБ, наголосив: «Наша команда із задоволенням підтримала проєкт «Доброран». Для банку благодійний пробіг – це можливість просувати здоровий спосіб життя серед співробітників, мотивувати команду займатися бігом та допомагати вирішенню соціальної проблеми – забезпечення необхідними ліками онкохворих дітей в Україні».

ПУМБ давно співпрацює з Фондом «Таблеточки». У банку діє біговий клуб PUMB RUN. Всі забіги команди ПУМБ додають внесків до Фонду допомоги онкохворим дітям. За одне тренування бігуна банк нараховує для Фонду кошти. Всі внески-пробіжки рахуються за допомогою додатка Strava. Бігуни за один цей благодійний забіг зібрали ще 2 тис. грн, крім командного внеску 50 тис. грн. В кінці року банк традиційно перерахує всі набігані командою тренування – зібрані кошти на рахунок «Таблеточок».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Опитування
В Контексті Finance.ua