0 800 307 555
0 800 307 555

Зеленський доручив підняти зарплати медиків до максимально можливого рівня


Зеленський доручив підняти зарплати медиків до максимально можливого рівня

Серед питань, які обговорила Рада національної безпеки та оборони у п’ятницю, був стан медичної системи України та грошове забезпечення медичних працівників.

Про це секретар РНБО Олексій Данілов повідомив на брифінгу за підсумками виїзного засідання РНБО у Краматорську Донецької області, яке транслював Офіс Президента у Facebook.

«Друге питання, яке ми розглядали — це стан системи охорони здоров’я та невідкладні заходи щодо забезпечення надання в Україні медичної допомоги. Мова йшла про те, що наша система охорони здоров’я має бути готова до тих викликів, які найближчим часом можуть очікувати не тільки нашу країну, а все суспільство, ми маємо до цього ретельно готуватися», — сказав Данілов.

Він додав, що Президент Володимир Зеленський на засіданні РНБО порушував питання грошового забезпечення медпрацівників.

«Президент поставив питання грошового забезпечення співробітників у медичних закладах. Мова йде не тільки про лікарів, акцент був зроблений на медичному персоналі, на який випадає дуже багато навантаження», — сказав Данілов.

Він нагадав, що раніше Президент України Володимир Зеленський підписав указ, що встановлює орієнтир мінімального рівня оплати праці медиків: не менше 13,5 тис. грн для середнього медичного персоналу й не менше 20 тис. грн для лікарського складу. За словами Данілова, таке підвищення буде з 1 січня наступного року.

Читайте також: Середня зарплата українців вперше в історії перевищила 500 доларів

За словами Данілова, Президент України також поставив завдання забезпечити «максимально можливе збільшення заробітної плати середнього медичного персоналу».

Також очільник Радбезу нагадав, що в березні 2020 року РНБО приймала рішення «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», і міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко звітував про виконання цього рішення.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші онлайн 💸

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua