0 800 307 555
0 800 307 555

Подати заявку і стати клієнтом ГК «Нафтогаз України» можна у мережі АТ Ідея Банк


Подати заявку і стати клієнтом ГК «Нафтогаз України» можна у мережі АТ Ідея Банк

Відтепер побутові клієнти можуть приєднатися до Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» (далі – ГК «Нафтогаз України») в мережі АТ Ідея Банк (далі – Ідея Банк). Наразі споживачі газу можуть подати заявку на зміну постачальника у відділеннях Ідея Банку м. Одеса та у 137 точках продажів Ідея Банку по всій Україні.

Надалі компанії планують розширити співпрацю та залучити ще 74 відділення Ідея Банку по всій Україні для прийому заявок від клієнтів на перехід до ГК «Нафтогаз України».

Послуга подачі заявки доступна для всіх споживачів, не лише для клієнтів Ідея Банку, і є абсолютно безкоштовною.

Щоб подати заявку, клієнту потрібно завітати до одного з партнерських відділень чи точок продажів Ідея Банку з необхідним пакетом документів:

  • паспортом,
  • ІПН,
  • документом про право власності на житло або згодою співвласника, якщо право власності оформлено на кількох співвласників,
  • а також EIC-кодом (16-значним персональним газовим номером будинка або квартири клієнта).
Співробітники Ідея Банку у відділеннях та точках продажів допоможуть оформити заявку на приєднання до ГК «Нафтогаз України».

Із адресами відділень банку та точок продажів можна ознайомитися на офіційному сайті Газопостачальної компанії у розділі «Контакти» та на сайті Ідея Банку.

Після опрацювання заявки протягом 3-5 робочих днів клієнт на вказану ним електронну адресу отримає інформацію від ГК «Нафтогаз України» про успішний перехід та подальші інструкції. Перевірити статус виконання заявки на підключення можна на сайті gas.ua. Для цього потрібно обрати розділ «Перевірити статус заявки» та ввести у відповідному полі свій ЕІС-код.

Перехід до нового постачальника відбувається автоматично. Повідомляти попередню газову компанію про підключення до нового постачальника не потрібно. Щойно перехід буде завершено, клієнт отримуватиме платіжки за спожитий газ уже від ГК «Нафтогаз України».

Замінювати труби у разі зміни постачальника не потрібно: газ доставлятиметься тією ж трубою та з використанням того самого обладнання.

Газопостачання під час чи після зміни компанії у клієнта не припиняється.

Ціни на газ для побутових клієнтів ГК «Нафтогаз України» стабільно є одними з найвигідніших на ринку: з 1-го травня ціна блакитного палива від компанії в рамках річного тарифного плану «Фіксований» становить 7,96 грн/куб.м із ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

Нагадаємо, приєднатися до ГК «Нафтогаз України» клієнти можуть також онлайн – на сайті gas.ua.

Більше інформації щодо підключення до ГК «Нафтогаз України» можна отримати у контакт-центрі компанії за телефонами:

066-300-28-88
098-300-28-88
093-300-28-88.

Інформацію та консультацію про послуги та діяльність Банку також ви можете отримати, зателефонувавши в контакт-центр: 0 800 50 20 30

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Ідея Банк
Опитування
В Контексті Finance.ua