0 800 307 555
0 800 307 555

«Велике будівництво»: в ОП анонсували масштабне оновлення обласних лікарень з 2022 року


«Велике будівництво»: в ОП анонсували масштабне оновлення обласних лікарень з 2022 року

Наступного року в Україні у рамках програми президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» почнеться масштабне оновлення обласних лікарень, що надають медичну допомогу дорослим і дітям.

На реалізацію проєкту планується виділити орієнтовно 20 млрд гривень з державного бюджету, заявив на форумі «Україна 30. Децентралізація» заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

«Цього року у 36 лікарнях відбуваються різні реконструкції, ми це вже робимо. Але далі найголовніше — обласні лікарні. Це новий проєкт, який зараз проходить проєктно-кошторисну документацію і почнеться наступного року. Наше конкретне завдання: у кожній області реконструювати усі відділення, корпуси усіх обласних лікарень — однієї дитячої, однієї дорослої у кожному обласному центрі», — розповів Тимошенко, який також координує президентську програму «Велике будівництво».

Крім самої реконструкції, обласні лікарні переобладнають новою медичною технікою, і за необхідності побудують вертолітні майданчики.

Також в рамках програми президента «Велике будівництво» триває масова реконструкція приймальних відділень в лікарнях. За словами Тимошенка, станом на зараз зроблено 118 відділень, ще 83 перебувають на фінальній стадії реконструкції.

Читайте також: «Велике будівництво» дало близько 200 тисяч робочих місць – Президент

«Говорячи далі про медичну інфраструктуру, згадаємо і про амбулаторії. За 2020−2021 роки ми відкрили 449 медичних амбулаторій у кожному куточку нашої країни. Цього року ми завершуємо роботи ще по 151 амбулаторії. Це саме та медична інфраструктура, яка є у селах, у маленьких ОТГ і так далі, щоб у людей був доступ до медицини у тому місці, де вони мешкають», — зазначив Тимошенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua