825
В Україну під виглядом біжутерії намагалися ввезти смарагд за $10 тисяч
— Кримінал
Прикордонники контрольно-пропускного пункту «Київ» дізналися про можливу протиправну схему і провели відправлення, яке прибуло з Таїланду. В пакунку був смарагд, який видавали за штучний камінь.
Про це йдеться у повідомленні ДПСУ.
«В пакунку прикордонники та співробітники митниці виявили оброблений камінь зеленого кольору, квадратної форми розміром 1 на 1 см. Він, швидше за все, є смарагдом та вартує понад 10 000 доларів США, хоча в супровідних документах вказано, що камінець штучного походження і вартує 22 долари США», — йдеться у повідомленні.
Камінь вилучили для проведення гемологічної експертизи. Наразі працівники митниці складають протокол про порушення митних правил.

За матеріалами: Укрінформ
Поділитися новиною
Також за темою
У серпні всі перевірені декларації виявилися з порушеннями — НАЗК
В Україні арештували хакерів, які завдали мільярдні збитки світовим компаніям
Янукович програв суд щодо скасування санкцій ЄС
Керівник компанії, що ремонтує дороги d Києві, підозрюється у несплаті податків на суму понад 30 млн грн
1,4 млн грн прибутку: на Закарпатті викрито схему продажу автомобілів нібито для ЗСУ
«Кава зі Львова»: правоохоронці викрили масштабну корупційну схему в центральному органі виконавчої влади