0 800 307 555
0 800 307 555

Уряд виділив 500 мільйонів на добудову Дарницького мосту


Уряд виділив 500 мільйонів на добудову Дарницького мосту

Уряд затвердив порядок використання коштів, передбачених на добудову Дарницького залізнично-автомобільного мостового переходу в Києві – на програму закладено 500 млн грн.

Про це за підсумками засідання уряду повідомив у Telegram прем’єр Денис Шмигаль.

«На сьогодні Дарницький міст функціонує частково, без відповідних транспортних розв’язок. Це питання в найближчій перспективі буде розв’язане», — написав прем’єр.

За його словами, тендер на будівництво підходів до мостового переходу вже оголошено — торги відбудуться в середині серпня.

Нардеп від «ЄС» Олексій Гончаренко опублікував у Telegram Порядок використання коштів, передбачених для будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу.

Відповідно до документа, головним розпорядником коштів і виконавцем бюджетної програми є Мінінфраструктури.

При цьому, одержувачем бюджетних коштів є «Укрзалізниця», яка є замовником за проєктом будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу.

Нагадаємо, «Укравтодор» та «Укрзалізниця 3 березня підписали меморандум щодо завершення будівництва Дарницького залізнично-автомобільного мосту, що перебуває на балансі залізниці.

«Укравтодор» заявляв, що має можливість завершити будівництво Подільсько-Воскресенського мосту швидше за київську владу, для завершення будівництва мосту, усіх з’їздів та заїздів потрібен один будівельний сезон з моменту початку робіт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua