0 800 307 555
0 800 307 555

Таскомбанк надає гарантії та акредитиви на користь Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО)


У середні липня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб включив АТ «Таскомбанк» до переліку банків, що уповноважені надавати гарантії та акредитиви клієнтам для відкритих торгів (аукціонів) Фонду з продажу майна (активів) на майданчику Prozorro sale.

Банк успішно кваліфікований Фондом гарантування вкладів фізичних осіб для надання банківських гарантій і документарних акредитивів для участі зацікавлених в торгах (аукціонах) Фонду через уповноважені майданчики sale.uub.com.ua та інші, що зазначені на сайті Фонду.

Відтепер клієнти Таскомбанку – юридичні та фізичні особи – з метою участі в таких торгах (аукціонах) Фонду мають змогу отримувати банківські гарантії Таскомбанку, а також оформлювати документарні акредитиви для проведення розрахунків за укладеними договорами купівлі-продажу такого майна (активів).

Таскомбанк надає банківську гарантію, яка є альтернативою грошовому внеску у розмірі 10% від вартості лоту на продаж, щоб клієнти змогли приймати участь у торгах, не вилучаючи власні оборотні кошти до підписання угоди.

За допомогою акредитиву Таскомбанку можливо структурувати розрахунок за укладеним договором купівлі-продажу із Фондом, зокрема із відтермінуванням строків оплати грошовими коштами.

Більше деталей щодо документарних операцій – на сайті або зверніться до фахівців за адресою: tradefinance@tascombank.ua

Контактні телефони:
+380 67 322 92 34
+380 63 113 83 38
+380 50 312 29 31
+380 50 326 03 42

Долучайтеся до відкритих торгів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та отримуйте гарантії та акредитиви від Таскомбанку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua