0 800 307 555
0 800 307 555

Біжимо на «Дачу»: Moneyveo взяла участь у благодійному забігу


Біжимо на «Дачу»: Moneyveo взяла участь у благодійному забігу

Друзі, манівеовці часто беруть участь у різних благодійних активностях.

Цього разу, 17 липня, наші працівники пробіглися доріжками ВДНГ в рамках забігу Kind Family Run разом з іншими учасниками — співробітниками соціально-активних компаній.

Усього було представлено 3 старти — на 2, 5, 10 км і дитячий відрізок на 500 м. Ми брали участь у всіх забігах та отримали два перших призові місця у дистанціях на 2 та 5 км! Вітаємо колег. Але це не найважливіше. Головне, що ми доклали зусиль і допомогли «Дачі»!

Ціль Kind Family Run
Благодійна платформа Kind Family Run разом із БФ «Запорука» планували зібрати 1 млн грн для завершення будівництва нового корпусу «Дачі».

Довідка

ЗабігЦентр «Дача» — це тимчасовий дім для онкохворих дітей та їхніх батьків, розташований у Києві. Малі пацієнти проживають там з родинами безкоштовно під час свого лікування в Інституті раку.

Проєкт створений у 2009 році благодійним фондом «Запорука». Завдяки спонсорським підтримкам за 12 років існування Центр суттєво розширився: зовсім скоро з’явиться новий корпус, який зможе приймати 350 сімей щороку. Наразі благодійники збирають кошти на облаштування нової будівлі.

«Співробітники Moneyveo постійно беруть участь у марафонах і челенджах — як всередині компанії, так і у національних проєктах. Kind Family Run для нас не просто марафон. Це ще одна чудова можливість допомогти тим, про кого ми піклуємося вже 4 роки. Хочеться підтримати їх всіма можливими способами: і фінансово, і морально. Тому ми одразу відгукнулися на пропозицію наших партнерів долучитися до благодійної справи», — коментує участь компанії у заході комерційний директор Moneyveo Максим Параска.
Друзі, ми не пропускаємо нагоди допомогти «Дачі». Бо, як ви знаєте, Moneyveo підтримує Центр з 2018 року, щомісяця надсилаючи благодійний платіж на різні потреби закладу, зокрема на будівництво нового приміщення. Нещодавно ми брали участь у «Куражі», де продавали виготовлені нашими співробітниками хендмейд-вироби, а вторговані кошти також направили до Центру. Будемо допомагати «дачникам» і далі .

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Moneyveo
Опитування
В Контексті Finance.ua