0 800 307 555
0 800 307 555

Державі повернули приміщення збанкрутілого підприємства


Державі повернули приміщення збанкрутілого підприємства

Прокуратура Києва повернула у державну власність 13 приміщень підприємства «Виробниче об’єднання «Київський радіозавод» загальною площею майже 38 тис. кв. м.

Про це повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора.

За інформацією відомства, у 2016 році у межах справи про банкрутство держпідприємства «ВО “Київський радіозавод» ліквідатор на користь комерційних структур відчужив 13 приміщень держпідприємства, у тому числі об’єкти соціального призначення – споруди спорткомплексу «Схід» та Будинок культури «Дніпро», а також інші приміщення по вул. Бориспільській, Привокзальній та Лісній у Києві.

Також встановлено, що аукціони з продажу майна були проведені з низкою порушень. Зокрема, майно вибуло з державної власності за заниженою вартістю, без відповідного погодження органу управління та з порушенням процедури продажу нерухомого майна, передбаченої законодавством.

Через це столична прокуратура та Дніпровська окружна прокуратура Києва заявила до суду 13 позовів про визнання недійсними результатів аукціонів, договорів купівлі-продажу, витребування та повернення цих об’єктів держмайна. Суд задовольнив ці позови та повернув майно у власність держави.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua