0 800 307 555
0 800 307 555

Allison представила інноваційну трансмісію для позашляхової техніки


Allison представила інноваційну трансмісію для позашляхової техніки

Allison Transmission, провідний розробник і виробник силових установок та повністю автоматичних трансмісій для комерційного транспорту і спецтехніки, оголосив про запуск TerraTran.

Про це повідомляє SpecMachinery.com.ua.

TerraTran – це остання інновація в системах приводу, спеціально створена для світових ринків будівництва та гірничодобувної галузі.

TerraTran базується на перевіреній трансмісії Allison 4000 Series, яка була спеціально створена з достатньою гнучкістю застосування для позашляхової техніки, такої як автокрани, шарнірно-зчленовані і кар’єрні самоскиди.

TerraTran розроблявся на основі відгуків клієнтів, які вказали на потребу в перевіреній надійності і довговічності трансмісії Allison 4000 Series, але зі збільшеними потужністю, крутним моментом і повною масою автомобіля, а також з додаванням можливості швидкого реверсу.

TerraTran має максимальну потужність до 800 к.с. і крутний момент до 2231 Нм, в залежності від області і операцій застосування, а також включає сім передніх і дві задні швидкості.

З додатковим швидким реверсом TerraTran забезпечує підвищену продуктивність та оптимізує професійну ефективність. Польові випробування, проведені протягом приблизно двох років, показали, що TerraTran дозволяє поліпшити керованість, здатність долати підйоми і маневреність в важких умовах експлуатації.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, першим з виробників техніки, хто інтегрує TerraTran в свою продукцію, стане китайська компанія Xuzhou Construction Machinery Group (XCMG). TerraTran буде спочатку запущений на всюдихідному автокрані XCMG.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua