0 800 307 555
0 800 307 555

«Метінвест» купує майновий комплекс збанкрутілого Дніпровського меткомбінату


«Метінвест» купує майновий комплекс збанкрутілого Дніпровського меткомбінату

Гірничо-металургійна група «Метінвест» через ПрАТ «Дніпровський коксохімічний завод «(ДКХЗ, Кам’янське Дніпропетровської обл.), що входить до групи, придбає цілісний майновий комплекс (ЦМК) ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат» (ДМК, Кам’янське Дніпропетровської обл.) за 9,17 млрд грн при початковій ціні 8 млрд 395,39 млн грн.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані «ProZorro.Продажі».

Заявки приймалися до 25 липня включно, аукціон був призначений на 26 липня, але позаяк на конкурс було подано одну заявку, то переможця було визначено без торгів.

До цього арбітражний керуючий Олексій Сокіл виставив в «ProZorro.Продажу «в рамках банкрутства ПАТ «ДМК» його єдиний майновий комплекс з початковою ціною 8 млрд 395,39 млн грн.

ДМК перебував на санації в рамках процесу про банкрутство підприємства.

Нагадаємо, 20 травня 2021 року Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив групі компаній «Метінвест» придбати ДМК, що є необхідним заходом, спрямованим на запобігання припиненню діяльності та ліквідації підприємства. Суб’єкти господарювання, що входять до групи «Метінвест», є одними з кредиторів ДМК, вимоги яких визнані в рамках справи про банкрутство.

При цьому АМКУ зобов’язав групу «Метінвест» у разі перемоги на торгах щорічно продавати не менше 12 тис. тонн чушкового товарного чавуну третім особам протягом трьох років.

Група «Метінвест» заявила, що вважає необґрунтованими вимоги АМКУ щодо придбання ДМК. Згідно із заявою компанії, АМКУ виніс на обговорення застарілі обмеження для участі в торгах на придбання ДМК, коли говорилося, що в разі перемоги на торгах АМКУ має намір зобов’язати «Метінвест» щорічно продавати не менше 12 тис. тонн чушкового товарного чавуну третім особам протягом трьох років.

«Для участі в торгах „Метінвест“ направив звернення в АМКУ ще в 2020 році, проте розгляд заявки зайняв тривалий час, незважаючи на обмежений термін санації ДМК. Група „Метінвест“ вважає встановлювані зобов’язання АМКУ необґрунтованими, терміни розгляду заявки затягнутими, а ставлення до групи упередженим», — констатувалося раніше в заяві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua