0 800 307 555
0 800 307 555

«Замість 18% платимо 3%»: як державні кредити допомагають бізнесу економити


«Замість 18% платимо 3%»: як державні кредити допомагають бізнесу економити

Специфіка дистрибуційного бізнесу не дозволяє отримувати кошти за збут товару одразу. Деякі компанії купують у постачальників товар за передоплатою, а продавці, навпаки, реалізують його з відстрочкою платежу.

За таким принципом працює компанія «Новалюкс», розповів її співвласник Микола Поляруш у спецпроєкті Finance.ua, Як працюють кредити 5-7-9%, де ми розповідаємо реальні історії з життя підприємців у важкі часи пандемії та про кредити для бізнесу за умовами держпрограми.

20 років дистрибуції. Компанія Миколи Поляруша вже 20 років займається дистрибуцією. Товар ходовий: побутова хімія та засоби гігієни. У підприємця є зобов’язання перед виробниками та імпортерами реалізовувати його по Вінниці та області. Асортимент продукції налічує десятки найменувань. Розходиться вона по безлічі магазинчиків, ринків, кіосків, локальним і мережевим рітейлерам.


Микола Поляруш, співвласник компанії «Новалюкс» розповідає про бізнес

Працюючи в таких умовах, цілком нормальним у компаній є явище виникнення касових розривів, які доводиться покривати позиковими коштами. Співвласник «Новалюкс» каже, що така система для нього стала нормою.

Кредити «5-7-9» в поміч. Про держпрограму «5-7-9» Поляруш почув приблизно рік тому. Тоді його компанія заборгувала банку 2 мільйони гривень.

«Це був чинний кредит, за яким я платив 18% річних. Завдяки цій програмі нам видали новий, вже на пільгових умовах, яким був рефінансований поточний. Тепер замість 18% ми платимо 3%. Різниця колосальна», – каже бізнесмен.

🐱‍🏍 Історію Миколи та інші реальні історії бізнесу, що скористався програмою державних кредитів «5-7-9» – читайте тут.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Опитування
В Контексті Finance.ua