«Замість 18% платимо 3%»: як державні кредити допомагають бізнесу економити — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

«Замість 18% платимо 3%»: як державні кредити допомагають бізнесу економити

Кредит&Депозит
612
Специфіка дистрибуційного бізнесу не дозволяє отримувати кошти за збут товару одразу. Деякі компанії купують у постачальників товар за передоплатою, а продавці, навпаки, реалізують його з відстрочкою платежу.
За таким принципом працює компанія «Новалюкс», розповів її співвласник Микола Поляруш у спецпроєкті Finance.ua, Як працюють кредити 5-7-9%, де ми розповідаємо реальні історії з життя підприємців у важкі часи пандемії та про кредити для бізнесу за умовами держпрограми.
20 років дистрибуції. Компанія Миколи Поляруша вже 20 років займається дистрибуцією. Товар ходовий: побутова хімія та засоби гігієни. У підприємця є зобов’язання перед виробниками та імпортерами реалізовувати його по Вінниці та області. Асортимент продукції налічує десятки найменувань. Розходиться вона по безлічі магазинчиків, ринків, кіосків, локальним і мережевим рітейлерам.
«Замість 18% платимо 3%»: як державні кредити допомагають бізнесу економити
Працюючи в таких умовах, цілком нормальним у компаній є явище виникнення касових розривів, які доводиться покривати позиковими коштами. Співвласник «Новалюкс» каже, що така система для нього стала нормою.
Кредити «5-7-9» в поміч. Про держпрограму «5-7-9» Поляруш почув приблизно рік тому. Тоді його компанія заборгувала банку 2 мільйони гривень.
«Це був чинний кредит, за яким я платив 18% річних. Завдяки цій програмі нам видали новий, вже на пільгових умовах, яким був рефінансований поточний. Тепер замість 18% ми платимо 3%. Різниця колосальна», – каже бізнесмен.
🐱‍🏍 Історію Миколи та інші реальні історії бізнесу, що скористався програмою державних кредитів «5-7-9» – читайте тут.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас