0 800 307 555
0 800 307 555

Чи потрібна відеофіксація техогляду в Україні: думки читачів


Чи потрібна відеофіксація техогляду в Україні: думки читачів

Обов’язковий техогляд в Україні скасували ще в 2011 році. Зараз періодичний огляд на технічну справність проходять тільки комерційні транспортні засоби – автобуси, вантажівки і таксі.

Проте протягом кількох років Міністерство внутрішніх справ рекомендує повернути обов’язковий технічний огляд всіх автомобілів і пропонує все нові й нові варіації проектів для цього.

Наприклад, нещодавно в МВС представили новий порядок проведення технічного контролю для машин українців. Зокрема, він передбачає відеофіксацію процесу перевірки технічного стану автомобіля. Кажуть, це допоможе підвищити рівень об’єктивності та прозорості цього процесу.

Читачі Finance.ua теж висловили свої думки про фіксацію техогляду на відео і розповіли, чи згодні повернути цю процедуру.

Більшість користувачів виступають проти введення обов’язкового техогляду в Україні. І причина цього криється в корупції.

Більше того, користувач Цитрин на нашому форумі запевняє, що через це чиновники можуть навіть розграбувати виділені на закупівлю обладнання гроші.

Форумчанин espanol аргументує свою думку тим, що процедура відеофіксації вже була введена для теоретичних іспитів на отримання водійського посвідчення. Однак, за його словами, це не допомогло позбутися хабарництва.

Але були й ті, хто виступав за повернення обов’язкового техогляду. Зокрема, читачка нашого телеграм-каналу стверджує, що такий крок міг би підвищити безпеку на українських дорогах.

До речі, якщо ви все ще не підписані на телеграм-канал Finance.ua,, рекомендуємо це зробити прямо зараз. Всього пару кліків і найважливіші новини для ваших гаманців завжди будуть в улюбленому месенджері.

Форумчанин Cris відзначив важливий момент в обов’язковому ТО: навіть якщо ви регулярно проводите техогляд свого автомобіля на фірмовій, сертифікованій виробником станції, це не скасує необхідність перевіряти авто у передбачених державою фірмах.

Поділіться своєю думкою про повернення ТО: чи зможе відеофіксація врятувати українців від корупції в цій сфері?

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua