297
Після польоту в космос Безос виділив 200 мільйонів доларів на соціальні проекти
— Світ
Засновник Amazon і найбагатша людина світу Джефф Безос виділив 200 млн дол на благодійність. Про це він оголосив на прес-конференції після польоту в космос.
Про це повідомляє Bloomberg.
Зокрема, 100 млн дол. від Безоса отримає шеф-кухар Хосе Андрес, який в 2010 році став співзасновником проекту World Central Kitchen.
World Central Kitchen допомагає організувати харчування для людей в регіонах світу, постраждалих від природних катаклізмів.
Так, організація допомагала годувати людей в районах Німеччини, що постраждали від повені минулого тижня.
У 2018 році Хосе Андреса номінували на Нобелівську премію миру.
«World Central Kitchen народилася з простої ідеї, що в їжі є сила робити світ кращим. Тарілка їжі – тарілка надії, це найшвидший спосіб побудувати заново життя і спільноти», — цитує Bloomberg заяву Андреса.
Ще 100 млн дол. отримає політичний експерт CNN Вен Джонс — засновник кількох некомерційних організацій і рухів, які займаються в тому числі правами ув’язнених і їх інтеграцією назад в суспільство.
У коментарі телеканалу він заявив, що «втратив здатність говорити», коли дізнався про грант.
За словами Безоса, Джонс і Андрес можуть розпоряджатися грошима, «як вони хочуть».
Мільярдер анонсував гранти в рамках своєї нової ініціативи Courage and Civility Award: бізнесмен виділятиме гроші людям, які працюють над розв’язам глобальних проблем.
За матеріалами: Економічна Правда
Поділитися новиною
Також за темою
Літні екстремальні погодні умови у Європі можуть обійтись ЄС у мільярди євро збитків
В Естонії продаватимуть автомобілі, залишені біля кордону з росією
Австралія знизила ціну на російську нафту та запровадила нові санкції проти «тіньового флоту» рф
Підвищення мінімалки у 2026: як це вплине на інші виплати в Польщі
росія переходить на бартерну торгівлю з Китаєм для обходу санкцій — Reuters
Китай пригрозив відповіддю на можливі мита НАТО через купівлю нафти рф