0 800 307 555
0 800 307 555

«Укрзалізниця» купила нові ескалатори для центрального вокзалу в Києві


«Укрзалізниця» купила нові ескалатори для центрального вокзалу в Києві

Філія «Вокзальна компанія» АТ «Українська залізниця» 12 липня уклала договір з компанією «Міцуї Україна» про закупівлю двох ескалаторів вартістю 13,08 мільйона гривень.

Про це повідомляє видання «Наші гроші» з посиланням на дані в системі «Прозорро».

Єдиним конкурентом «Міцуї Україна» в торгах на тендері очікуваною вартістю 15,58 млн грн було ТОВ «Скай Кепітал Груп». Обидві фірми є продавцями обладнання китайського виробника HansonLift (Suzhou) Co. Ltd і конкурували на аукціоні з однією моделлю ескалатора.

Компанію «Інструментальний завод» (структура «Крюківського вагонобудівного заводу») не допустили до торгів через недоліки в документації.

Фірма вимагала скасувати закупівлю через зв’язок допущених учасників, оскільки надані ними листи від компанії-виробника HansonLift цілком ідентичні, не містять дати підписання, а автором електронних копій цих листів вказана одна і та ж людина.

Однак замовник це звернення проігнорував і 1 липня провів аукціон за участю двох дилерів китайців. Підряд отримала компанія «Міцуї Україна» з дисконтом в 16% за 13,08 млн грн.

З них 11,94 млн грн — це безпосередньо вартість двох ескалаторів, решта — витрати на додаткові роботи з демонтажу існуючих ескалаторів, виготовлення та отримання технічних і дозвільних документів.

Ескалатори поставлять у будівлю Центрального вокзалу станції Київ-Пасажирський.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua