0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні з'явиться десяток нових професій


В Україні з'явиться десяток нових професій

В Україні, як і в усьому світі, до 2030 року з’явиться як мінімум десяток нових спеціальностей. Серед них: пілоти космічних суден, дизайнери сміття і менеджери з етичних джерел.

Такі дані озвучені в дослідженні Центру “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” спільно з Career Hub.

Космічний пілот

У майбутньому управління космічними апаратами може стати такою ж професією, як і пілот пасажирського літака.

Менеджер з етичних джерел

Фахівець, який буде відповідати за те, щоб всі постачальники відповідали етичним стандартам, а також стежити за виробництвом у власній компанії.

Компаньйон для літніх людей

Той, хто допомагатиме літнім людям у повсякденних справах і з прогулянками і володіти такими рисами, як терплячість, емпатія і гострі навички спостереження для моніторингу емоційних проблем.

Консультант з цифрової реабілітації

Це фахівець, який володіє навичками психології та IT. Його завданням стане скорочення кількості часу, який його клієнти проводять в мережі і з гаджетами.

Менеджер з подорожей у віртуальній реальності

Його завдання – разом з художниками і програмістами формувати віртуальну реальність для подорожей. Такий фахівець повинен володіти навичками дизайну і програмування.

Виробники частин тіла

Технолог, який буде створювати справжні частини тіла для спортсменів і солдатів. Серед необхідних навичок: знання з медицини, інженерії та ІТ.

Крім того, можуть з’явиться лікарі, які допомагатимуть збільшувати пам’ять, радники з цифрових валют, а також дизайнери сміття, які будуть створювати нові методи екологічної переробки та утилізації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua