0 800 307 555
0 800 307 555

Volkswagen тестує технологію друку автозапчастин на 3D-принтері


Volkswagen тестує технологію друку автозапчастин на 3D-принтері

Німецький автомобільний концерн Volkswagen почав сертифікацію прототипів структурних елементів автомобілів, надрукованих на 3D-принтері. Як пише Automotive News Europe, компанія має на меті виробляти 10 000 деталей в рік до 2025 року.

Найбільший автовиробник Європи об’єднує зусилля з Siemens і Hewlett-Packard (HP) для промислового впровадження технології 3D-друку на структурних компонентах, які будуть значно легшими, ніж їх звичайні сталеві аналоги.

Читайте також: Volkswagen спільно з китайським розробником збудує в ФРН акумуляторний завод

Виробництво компонентів відбуватиметься на головному заводі VW у Вольфсбурзі, Німеччина.HP надасть принтери, а Siemens поставить виробниче програмне забезпечення.

У 2018 році автоконцерн заявив про плани почати масове виробництво деталей, надрукованих на 3D-принтері, починаючи з неструктурних елементів, таких як рамки для реєстраційного номера автомобіля.

Компоненти рами лобового скла Volkswagen T-Roc, надруковані на 3D-принтері, вже пройшли сертифікацію на заводі компанії в Оснабрюку, Німеччина.

Зниження ваги компонентів є ключовою перевагою процесу, оскільки деталі важать менше половини ваги звичайних компонентів з листового металу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua