0 800 307 555
0 800 307 555

ДПС масово знімає з обліку ФОПів, які не проводять діяльності


ДПС масово знімає з обліку ФОПів, які не проводять діяльності

У І півріччі Державна податкова служба зняла з обліку в контролюючих органах без проведення документальних перевірок 82,4 тис. фізичних осіб.

Про це повідомляє пресслужба ДПС.

До речі, про зарплати, податки та пенсії ми також пишемо в телеграм-каналі Finance_ukr. Підписуйтесь, щоб слідкувати за головними законодавчими змінами!

З метою спрощення та прискорення процесу припинення фізичних осіб – підприємців, які не здійснювали господарську діяльність, шляхом зняття таких платників з обліку в контролюючих органах без проведення перевірки, Державна податкова служба затвердила Методичні рекомендації щодо організації роботи комісій з розгляду питань доцільності/недоцільності проведення перевірок фізичних осіб у зв’язку з припиненням платників та форму висновку доперевірочного аналізу щодо недоцільності проведення перевірки.

ДПС розширила коло платників, відносно яких може бути прийнято рішення щодо недоцільності проведення перевірки.

Протягом січня – червня 2021 року зазначеними вище комісіями розглянуто 112,7 тис. висновків доперевірочного аналізу щодо недоцільності проведення перевірки, за результатами розгляду яких 82,4 тис. фізичних осіб зняті з обліку в контролюючих органах без проведення документальних перевірок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua