0 800 307 555
0 800 307 555

ЄБРР надасть кредит українському газовому трейдеру


ЄБРР надасть кредит українському газовому трейдеру

Європейський банк реконструкції і розвитку надасть кредит у гривні українському постачальнику електроенергії та газу ТОВ «ЕРУ Трейдинг» на суму, еквівалентну 10 млн євро.

Таке рішення рада директорів ухвалила 9 червня.

«Кошти ЄБРР будуть використані на підтримку зростаючих операцій компанії з торгівлі газом, щоб забезпечити дешевий газ від ЄС протягом літнього сезону і зберігати його в українських сховищах з подальшим продажем в Україні (основний варіант) або реекспортом в ЄС (вторинний варіант) під час зимового опалювального сезону», — йдеться в документах ЄБРР.

Відповідно до документів, кредит підтримає приватного незалежного трейдера в конкуренції з монопольним постачальником НАК «Нафтогаз» на ринку газу і сприятиме підвищенню ліквідності і конкуренції на приватній Українській енергетичній біржі.

Зазначається, що ЄБРР стане першою міжнародною фінансовю установою в існуючому кредитному портфелі «ЕРУ Трейдинг».

ТОВ «ЕРУ Трейдинг», створене в 2016 році, належить Ярославу Мудрому і Дейлу Перрі.

Як зазначається на сайті компанії, поставки газу для населення є важливою частиною її стратегії. У лютому цього року компанія отримала відповідну ліцензію енергорегулятора.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua