0 800 307 555
0 800 307 555

MFO summit-2021: які зміни готують позичальникам та МФО


Цей рік без перебільшення революційний для небанківського фінансового сектору. Вже з 1-го січня 2021 р. діють нові правила надання мікропозик згідно з законом від 15.09.2020 №891-IX щодо споживчого кредитування і формування та обігу кредитних історій.

У квітні 2021 року набрав чинності Закон стосовно захисту боржників при врегулюванні простроченої заборгованості.

Крім того НБУ своєю постановою від 14 квітня 2021 року № 30 затвердив вимоги до структур власності надавачів фінансових послуг та передбачив чіткі критерії їхньої прозорості. Тож до 17 червня 2021 року небанківські фінансові установи повинні розкрити свої структури власності.

До яких змін вже привели нові правила гри на ринку NPL (кредити, що не працюють. – Ред.), та яких законодавчих ініціатив слід очікувати найближчим часом – дізнаватимуться учасники четвертого професійного МФО саміту 2021, який відбудеться 1 липня в Києві.

Серед спікерів представники законодавчої та виконавчої гілок влади, які мають безпосередній вплив на регулювання небанківського фінансового сектору:

  • Народний депутат України, голова підкомітету з питань прав людини – Тарас Тарасенко;
  • Начальник управління ліцензування фінансових компаній НБУВадим Романюк;
  • Заступник начальника управління роздрібних платежів, НБУВладислав Дикий;
  • Начальник управління захисту прав споживачів НБУОльга Лобайчук;
  • Президент асоціації ВАФКАлла Сав’юк.

А також СЕО та засновники провідних українських мікрофінансових компаній: директор Авентус Україна – Володимир Довгаль, засновник MyCredit – Роман Катеринчик, СЕО компанії Moneyveo – Альона Андронікова, директор компанії CCLoan – Наталя Клєвакіна та багато інших.

Взяти участь в найбільш професійному, практичному заході для небанківського фінансового сектору можна зареєструвавшись за посиланням.

Організатори саміту: компанія BankOnline, асоціація ВАФК, сайти про фінанси та інвестиції Finance.ua та Minfin.com.ua.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua