0 800 307 555
0 800 307 555

Стартувала виставка «Агро-2021» за участю Банку Кредит Дніпро


Стартувала виставка «Агро-2021» за участю Банку Кредит Дніпро

Стартувала виставка «Агро-2021» за участю Банку Кредит Дніпро

Почала свою роботу 33-я міжнародна агропромислова виставка «Агро-2021», на якій Банк Кредит Дніпро представляє програми кредитування агропідприємств потенційним та існуючим клієнтам.

У банку працюють державні програми підтримки агровиробників. Серед них програма, згідно з якою агропідприємство (або підприємець) отримують часткову компенсацію на безповоротній основі за придбані техніку та обладнання вітчизняного виробництва в розмірі 25% вартості; програма, при якій агропідприємство (або підприємець) отримують часткову компенсацію за нараховані та сплачені у поточному році відсотки за користування кредитами в розмірі 1,5 облікової ставки Нацбанку. Банк Кредит Дніпро є учасником державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», згідно з якою підприємства малого і середнього бізнесу можуть отримати спрощений доступ до банківського кредитування за зниженою процентною ставкою в національній валюті.

В Банку Кредит Дніпро можна оформити кредит на поповнення оборотних коштів, кредит на придбання агротехніки і обладнання, насіння і агрохімію. Більше 30% клієнтів агросектору Банку Кредит Дніпро отримали компенсацію відсоткової ставки за залученими банківськими кредитами в національній валюті в розмірі 23,6 млн грн з державного бюджету України.

Виставка проходить 8-11 червня в Києві за адресою: вул. Академіка Глушкова, 1 (Національний комплекс Експоцентр України). Фахівці Банку нададуть всю необхідну інформацію з питань отримання кредиту.

Виставка «Агро-2021» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі. Виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок у всіх сферах АПК України.

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, бенефіціар — Олександр Ярославський, український бізнесмен (TOP-10 Forbes Ukraine 2020 г.), власник групи DCH (www.dch.com.ua), яка об’єднує активи таких секторів економіки як фінанси, промисловість, транспорт, будівництво, девелопмент та ін. Банк входить у ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів і відповідно до класифікації Національного банку України знаходиться у групі банків з приватним капіталом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua