Як отримати інформацію з державних реєстрів і скільки це коштує — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Як отримати інформацію з державних реєстрів і скільки це коштує

Особисті фінанси
871
У Центральному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції розповіли, як отримати інформацію з державних реєстрів. Насемперед варто зазначити, що більшість інформації можна отримати онлайн у кілька кліків мишкою.
Реєстри і ціна даних:
  • Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Отримати інформацію Ви можете, зазначивши: – для фізичної особи – прізвище, ім’я, по батькові, РНОКПП (раніше – ідентифікаційний код чи ІПН), паспортні дані;
    - для юридичної особи – повне найменування, скорочене найменування, код ЄДРПОУ;
    - для відокремленого підрозділу юридичної особи – повне найменування, код ЄДРПОУ.
Вартість послуги – безкоштовно. А за отримання додаткових відомостей ви повинні сплатити 0,05 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
  • Результат надання адміністративної послуги державним реєстратором можна перевірити за посиланням. У форму пошуку необхідно ввести «Код доступу». Його можна отримати у державного реєстратора, співробітника ЦНАП після подачі заяви на державну реєстрацію.
Вартість послуги – безкоштовно.
  • Державний реєстр речових прав на нерухоме майно. Отримати інформаційну довідку про зареєстровані речові права Ви можете за:
    - вказаною адресою;
    - реєстраційним номером об’єкта нерухомості;
    - кадастровим номером земельної ділянки;
    - ідентифікаційними даними фізичної або юридичної особи.
Вартість послуги – 0,025 прожиткового мінімуму для працездатних осіб, а за отримання в електронній формі – 0,0125 прожиткового мінімуму для працездатних осіб
  • Єдиний реєстр довіреностей. Отримати витяг щодо себе з Ви можете, звернувшись із письмовим запитом до будь-якого державного реєстратора (державні нотаріальні контори, державні нотаріальні архіви, приватні нотаріуси) із наступними документами:
    - заявою;
    - паспортним документом (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, національний паспорт іноземного громадянина, паспорт іноземного громадянина для виїзду за кордон, дипломатичний чи службовий паспорт, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон);
    - ІПН.
Вартість послуги – за отримання повного витягу – 34 грн, за отримання скороченого витягу – 25,50 грн.
  • Єдиний реєстр боржників. Пошук ведеться за прізвищем, ім’ям, по батькові боржника, реєстраційним номером облікової картки платника податків, датою його народження та категорією стягнення.
Вартість послуги – безкоштовно. У сформованому документі ви побачите, ким було видано документ, дані виконавця, номер виконавчого провадження та категорію стягнення.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас