28
«Розвивати та впроваджувати інновації»: як пройшла остання кар'єрна зустріч підлітків зі сфери промисловості
— Кредит&Депозит
20 травня українські школярі та школярки зустрілись із фахівцями та фахівчинями з промислової індустрії. Це остання кар’єрна зустріч в рамках шостого національного проєкту «Моя кар’єра в Україні».
Другий етап проєкту, організованого Центром «Розвиток КСВ» спільно з Career Hub та банком ПУМБ, зібрав 35 учасників/-ць та 5 професіоналів/-ок зі сфери промисловості.
«Виробнича сфера створює енергію, машини, продукцію – все, що є навколо нас. В учасників/-ць була можливість познайомитись із успішними людьми, які знаходять рішення та генерують ідеї не гірше, ніж фахівці креативної сфери», – Тарас Деркач, керівник платформи Career Hub.
«Сфера промисловості дуже перспективна. Це гарна можливість прийти працювати в компанію, розвивати її та впроваджувати інновації або розпочати власну справу», – Тетяна Колесник, КСВ-менеджерка ПУМБ.
Представники та представниці промислової галузі розповіли більше про роботу в промисловому секторі, поділилися своїми знаннями, досвідом та порадами.
«Ніхто не зможе стати генералом, якщо про це не думати і не планувати. Тільки якщо ставити амбітні цілі – можна досягти успіху. Зокрема, в роботі спеціаліста/-ки промислової сфери», – розповів директор з охорони праці, промислової безпеки та екології в ПАТ «ММК ім. Ілліча» Олег Астаф’єв.
«Задачі, з якими ми зіштовхуємось щодня, потребують комплексного рішення. Часто такі проблеми можливо вирішити ефективно командою, ніж кількома спеціалістами/-ками окремо», – пояснила начальниця дільниці водопідготовки та сироповарки Coca-Cola Оксана Харіна.
«Знайти себе в агрономічній галузі може кожен, адже ця сфера дуже багатогранна та широка. В нашій компанії, наприклад, працюють і будівельники, і біологи, і психологи», – розповів начальник агровідділу агроіндустріального холдингу «Миронівський Хлібопродукт» Віктор Марценюк.
«Гарний будівельник, як і хороший спеціаліст в будь-якій іншій сфері, має відчувати драйв та велике бажання досягти своє мети, вчитися новому кожного дня», – підкреслив гендиректор ТОВ «АЛД Інжиніринг та будівництво» Олексій Лебедєв.
«Аби присвятити себе сфері енергетики, лише знань електротехніки буде недостатньо. Потрібно добре розумітися в математиці, в аеродинаміці, у механіці, і навіть вміти трохи прогнозувати погоду», – наголосив директор ТОВ «ДТЕК Приморська Вітроелектростанція» Артем Попов.
За матеріалами: ПУМБ
Поділитися новиною