0 800 307 555
0 800 307 555

monobank перегляне кешбеки через зниження ставок інтерчейнджу


monobank перегляне кешбеки через зниження ставок інтерчейнджу

Один із засновників monobank Олег Гороховський заявив, що зниження комісій, що виплачуються фінустановам-емітентам платіжних карток (інтерчейндж), руйнує їхню маркетингову стратегію і змусить банк скоротити кешбеки.

Про це банкір написав у своєму телеграм-каналі.

Історія з регулюванням еквайрингу закінчилася згодою платіжних систем знизити за два роки на 40% відшкодування емітентам карток (інтерчейндж). В принципі, це свого роду компроміс, оскільки на кону стояло питання зниження ставки більш ніж втричі, а це могло призвести до повного колапсу платіжного бізнесу в країні", — пише Гороховський.

Перше зниження на 20% відбудеться вже 1 липня цього року, і, звичайно ж, це моментально позначиться на клієнтах — власниках карток.

«Ми, наприклад, будемо змушені з 1.07 серйозно змінити наші кешбеки. Але тим не менш, будемо дуже намагатися зробити так, щоб у клієнтів залишалися інші аргументи для користування нашими картками. Детальніше про зміни ми оголосимо вже в червні», — зазначив банкір.

Довідка Finance.ua:

  • Національний банк України спільно з міжнародними платіжними системами Visa і Mastercard працюватимуть над посиленням конкуренції на платіжному ринку України.
  • Компанії Visa і Mastercard звернулися до Антимонопольного комітету України із заявою про надання дозволу на узгоджені дії.
  • Після отримання такого дозволу вони почнуть поступове зниження граничних розмірів ставок комісії інтерчейндж, зокрема комісії повинні складати: з 01.07.2021 — не більше ніж 1,20%; з 01.07.2022 — не більше ніж 1,00%; з 01.07.2023 — не більше ніж 0,90%.

Нагадуємо, про всі зміни, які можуть стосуватися ваших гаманців, ми оперативно інформуємо в нашому телеграм-каналі Finance_ukr. Підписуйтесь і не пропустіть важливе.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua