0 800 307 555
0 800 307 555

SpaceX співпрацюватиме з Google у розвитку супутникового інтернету Starlink


SpaceX співпрацюватиме з Google у розвитку супутникового інтернету Starlink

Google оголосив про підписання угоди з SpaceX, в рамках якої компанія Ілона Маска зможе використовувати хмарні сервіси Google для забезпечення стабільної роботи супутникового інтернету Starlink.

Для цього розмістять додаткові наземні станції в дата-центрах Google у Північній і Південній Америці, Європі та Азії. Перша станція з’явиться в Нью-Олбані, штат Огайо. Своєю чергою Google зможе під’єднувати своїх клієнтів до мережі Starlink.

Читайте також: Google вирішила залишити на постійній дистанційній роботі 20% співробітників

У SpaceX вже повідомили, що ця угода дозволить надати швидкий доступ до даних в інтернеті компаніям, організаціям державного сектору і багатьом іншим установам.

Варто зазначити, що компанії вже раніше співпрацювали разом. Шість років тому Google інвестувала у SpaceX $900 мільйонів. Ці кошти витратили на підтримку космічних технологій, серед яких й були супутники Starlink.

Про проєкт. SpaceX працює над проєктом Starlink з 2014 року. Компанія планує вивести на орбіту 12 тисяч супутників вагою від 100 до 500 кілограмів до 2024 року. Система повинна забезпечити доступ до інтернету по всьому світу, включаючи віддалені регіони.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua