0 800 307 555
0 800 307 555

Творець Ethereum пожертвував понад мільярд доларів Індії для боротьби з COVID-19


Творець Ethereum пожертвував понад мільярд доларів Індії для боротьби з COVID-19

Засновник другої за величиною криптовалюти у світі Віталік Бутерін пожертвував у благодійний фонд India COVID-Crypto Relief, який призначений для допомоги Індії у боротьбі з коронавірусом, криптовалюту на понад 1 мільярд доларів. Нагадаємо, що на даний момент у Індії щодня близько 350 тисяч нових випадків захворювань та понад 3500 смертей від COVID-19.

Нагадаємо, що Бутерін на початку цього місяця став наймолодшим криптовалютним мільярдером у віці 27 років. У 2014 році за ідею Ethereum він виграв премію World Technology Award. Він пожертвував 500 ETH (Ethereum) та понад 50 трильйонів SHIB (Shiba Inu) на загальну суму понад 1,14 млрд доларів на момент транзакції.

Нагадаємо, що раніше він перевів Ethereum та Dogelon Mars (ELON) на суму понад 336 мільйонів доларів у некомерційну організацію Methuselah Foundation, яка підтримує зусилля в сферах тканинної інженерії та терапії регенеративної медицини. Крім цього, він пожертвував понад 13 000 ETH для Givell, організації, яка займається кураторством найкращих благодійних організацій по всьому світу, а також робив пожертви Gitcoin, MIRI та Charter Cities Institute.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua